Skip to main content

Głośniki pasującego do wszystkiego…

unnamed

Nie wiesz które głośniki wybrać, nie masz na nie wystarczająco miejsca, a może uważasz, że nawet najbardziej design’erski głośnik, oszpeci wnętrze Twojego salonu? Niewidzialne (naprawdę niewidzialne!) głośniki amerykańskiego producenta, Sonance wydają się być stworzone dla Ciebie.

image

 

Mocowanie możliwe jest np. w sufiticie z gips-kartonu albo ścianach w taki sposób, że po zaszpachlowaniu i malowaniu, zupełnie się z nimi licują. Przy takim montażu, jakość granej muzyki pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Głośniki (np. modele serii Invisible SA3 i SA1.5 z subwoofer’em SAW), mają doskonałe możliwości brzmieniowe.

 

 

Nie trudno jednak pogubić się w ofercie wielu modeli zespołów głośnikowych. Niezależnie, czy to nowoczesna instalacja domowa, galeria handlowa, albo restauracja, pomożemy Ci w profesjonalnym doborze najlepiej dopasowanego sprzętu.

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszego eksperta systemów Audio-Video, Karola Tarajkowskiego.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zostaw komentarz