Project Manager / Kierownik Projektu

Oczekujemy / poszukujemy:
  • Osoby z wiedzą z dziedziny automatyki – warunek konieczny
  • Osoby z wykształceniem wyższym, technicznym (branża IoT)
  • Osoby posiadającej wiedzę nt. instalacji niskoprądowych
  • Znajomość zagadnień elektrycznych do 1kV
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi WAN, LAN, WIFI
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku popartego referencjami
  • Osoby potrafiącej prowadzić kilka projektów jednocześnie
  • Osoby posiadającej umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Osoby posiadającej umiejętność ustalania priorytetów i planowania projektu
  • Osoby systematycznej, zdyscyplinowanej, zaangażowanej w pracę
  • Osoby komunikatywnej i samodzielnej
  • Osoby posiadającej prawo jazdy kat. B
Zadania:
  • Koordynowanie realizacji projektów
  • Praca z Klientem przez cały proces obsługi,
  • Doradztwo z zakresu wybranych przez Klienta komponentów
  • Organizacja i nadzór prac podwykonawców
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Oferujemy:
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształt projektów
  • Możliwość doskonalenia zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne i motywujące warunki zatrudnienia

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

List motywacyjny i CV z klauzulą o ochronie danych osobowych wyślij na adres rekrutacja@intelidom.pl. W temacie wpisz nazwę stanowiska.