Skip to main content

Najlepsza jakość dźwięku, gdziekolwiek jesteś… 

Przedstawiamy najnowszy produkt od Autonomic’a – Mirage eSeries. To muzyczna centrala, która sprowadzi świat muzyki do Twojego domu. Urządzenia są niewielkie, co pozwala na ich montaż w niewidocznych miejscach – np. w meblach. Sygnał audio może być dystrybuowany z jednego miejsca (szafy Rack) albo rozproszony.  Dzięki sieci IP, w której możemy zainstalować nawet do 16 serwerów audio eSeries (MMS-1e) oraz wzmacniacze, przenosimy ulubioną muzykę do dowolnych pomieszczeń w budynku.

Cenny jest fakt, że system w każdej chwili możemy rozbudować! Takie funkcje jak Hi-Res audio, możliwość rozbudowy do 96 stref i integracja ze wszystkimi popularnymi systemami sterowania (np. Elan g!, RTI, Crestron, AMX czy Control4), w Mirage eSeries pozostają nadal dostępne. Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości dźwięku i zaawansowanych pakietach multimedialnych, rekomendujemy właśnie Mirage.

Czy musimy wspominać, że wszystkie rozwiązania integrują się z urządzeniami iOS i Android? Niezależnie, czy to usługi streamingowe, jak Spotify albo Napster, muzyka na dysku twardym, czy też Twoja ulubiona stacja radiowa. System obsługuje funkcję Airplay, co w szczególności docenią użytkownicy urządzeń Apple.  Z Mirage masz dostęp do ulubionej muzyki kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Oferujemy pełne doradztwo począwszy od wyboru profesjonalnego systemu multiroom, skończywszy na doborze poszczególnych komponentów i ich montażu.

Zostaw komentarz