Skip to main content
 

Dom inteligentny

Miejsce, w którym domownicy czują się bezpiecznie i komfortowo

 

Inteligentny dom Fibaro

Pomysł na inteligentny dom, który pasuje do każdej lokalizacji. I to dosłownie

 

Nowoczesna instalacja elektryczna

Oto prawdziwy krwioobieg i układ nerwowy inteligentnego domu

 

Sterowanie domem

W jednym miejscu, czasie, pod ręką

 

Sterowanie oświetleniem

Włącz światło - wyłącz światło. To już za mało

 

Inteligentne ogrzewanie i klimatyzacja

Gorąco, ciepło, rześko, chłodno, zimno. Odpowiednia temperatura na życzenie

 

System alarmowy i monitoring

To co najcenniejsze możemy mieć zawsze na oku. I to dosłownie

 

Inteligentne rolety

Spełniają więcej ról niż mogłoby się wydawać

1
1

Jesteś deweloperem, przedsiębiorcą, wykonawcą, architektem, projektantem wnętrz? Szukasz sprawdzonego partnera biznesowego? Sprawdź naszą ofertę B2B i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

Zobacz więcej
Jedna firma + Jeden opiekun + Jedna odpowiedzialność
wiele możliwości

Planujesz budowę domu lub zakup mieszkania? A może szykujesz się na generalny remont? Myślisz o inwestycji w nowoczesne, zintegrowane instalacje elektryczne, zapewniające ponadprzeciętny komfort oraz bezpieczeństwo przy jednoczesnych oszczędnościach energii?
Sprawdź naszą ofertę i poznaj korzyści płynące z kompleksowej realizacji inwestycji elektrycznych przez doświadczony zespół specjalistów.

Dowiedz się więcej

CO ROBIMY?

Kompleksowo wykonujemy instalacje elektryczne w każdej inwestycji. Zapewniamy dopasowanie, pełną integrację i kompatybilność wszystkich systemów oraz urządzeń. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość, solidność oraz terminowość wykonywanych prac. Sprawdź instalacje jakie realizujemy.

Instalacja Elektryczna

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych wysoko i niskoprądowych. Doświadczone i kompetentne ekipy wykonawcze zajmują się okablowaniem, montażem oraz konfiguracją urządzeń.

Zobacz więcej

Instalacja Teletechniczna

W ramach kompleksowego wykonawstwa realizujemy wszelkie instalacje telekomunikacyjne znajdujące się domach i mieszkaniach tj.: instalacje telefoniczne, sieci komputerowe, instalacje TV/SAT, domofony, monitoring, itp.

Zobacz więcej

Automatyka (Inteligentny Dom)

W ramach kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych oferujemy integrację wszystkich urządzeń w jeden, centralnie zintegrowany system zarządzania.

Zobacz więcej

Instalacja Alarmowa

Montujemy oraz konfigurujemy systemy alarmowe sprawdzonych producentów. Pełna integracja z pozostałymi urządzeniami (np. czujniki ruchu, rolety, oświetlenie itp.) pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości instalacji alarmowej w budynku.

Zobacz więcej

Instalacja Audio/Video

Instalujemy oraz integrujemy systemy audiowizualne. Dodatkowo uruchamiamy systemy “Multiroom” umożliwiające dystrybucję dźwięku i obrazu z jednego źródła dla wielu, niezależnych pomieszczeń w domu.

Zobacz więcej

Inne

Zajmujemy się także integracją systemów grzewczych, rolet/żaluzji, bram wjazdowych jak również montażem instalacji odgromowych i przeciwoblodzeniowych oraz innymi niestandardowymi rozwiązaniami.

Zobacz więcej

Europejski w Warszawie – HE Concept Store

Europejski w Warszawie – HE Concept Store

Europejski w Warszawie – HE Concept Store

Europejski w Warszawie – HE Concept Store

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

Nieruchomość w Jabłonnie z osprzętem JUNG LS990

LuxArte – salon meblowy Fendi Casa, Warszawa

LuxArte – salon meblowy Fendi Casa, Warszawa

LuxArte – salon meblowy Fendi Casa, Warszawa

LuxArte – salon meblowy Fendi Casa, Warszawa

Salon Visionnaire Warsaw

Salon Visionnaire Warsaw

Salon Visionnaire Warsaw

Prywatność naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego publikujemy jedynie klika wybranych zdjęć z naszych realizacji udostępnionych przez Właścicieli.

Poznaj nasze atuty

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego kompleksowo zajmujemy się realizacją instalacji elektrycznych.
Przygotowujemy dokumentację, okablowanie, montaż i konfigurację urządzeń oraz systemów.
Bierzemy pełną odpowiedzialność za finalny rezultat naszej pracy, czyli prawidłowe funkcjonowanie wszystkich instalacji.
Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz obsługę posprzedażową. Nasi eksperci chętnie doradzą w sprawach dotyczących modyfikacji i rozwoju systemu, nawet po okresie objętym gwarancją.
Zespół Intelidom Group

KOMPLEKSOWOŚĆ KROK PO KROKU

projekt / adaptacja

instalacja okablowania

montaż / konfiguracja

serwis / gwarancja

  • jeden dedykowany opiekun
  • szybkość realizacji
  • brak ukrytych kosztów
  • ułatwiony kontakt z wykonawcą
  • profesjonalne doradztwo
  • dopasowanie i integracja instalacji
  • gwarancja jakości na całość prac

WSPÓŁPRACA B2B

Zapraszamy do współpracy deweloperów, przedsiębiorców, generalnych wykonawców, projektantów, pracownie architektoniczne, architektów indywidualnych, salony meblowe, firmy wnętrzarski i pokrewne. Jeżeli chcesz zaoferować swoim Klientom kompleksowe usługi, zachęcamy do współpracy z nami.

KONTAKT Z INTELIDOM GROUP
Możesz zrobić to na kilka sposobów – wypełniając formularz ofertowy, wysyłając wiadomość mailową lub dzwoniąc na infolinię. Przy pierwszym kontakcie nasz konsultant zaproponuje spotkanie w dogodnym dla Ciebie miejscu i terminie.
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM
Podczas spotkania konsultant omówi z Tobą wszystkie szczegóły prac oraz przedstawi rozwiązania optymalne pod kątem Twoich oczekiwań.
PRZYGOTOWANIE INDYWIDUALNEJ OFERTY
W przeciągu 5 dni roboczych od spotkania przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę wraz z wyceną i terminami realizacji poszczególnych etapów prac.
PODPISANIE UMOWY
Jeżeli rozwialiśmy wszelkie wątpliwości i nasza oferta zostanie przez Ciebie zaakceptowana, podpiszemy umowę wiążącą obie strony według ustalonych wcześniej warunków współpracy – cen, terminów i zakresu realizacji oraz okresu gwarancyjnego na wybrane urządzenia i usługi.

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym partnerem marki Fibaro.

„Naszą misją jest pomoc klientom w możliwie najszybszym, komfortowym zamieszkaniu w wymarzonym domu czy mieszkaniu. Dokonujemy tego wnosząc profesjonalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji elektrycznych”

Prezes Zarządu – Intelidom Group

Inteligentny dom to dom zintegrowany – co to znaczy ?

Zobacz film i przekonaj się co możesz zyskać dzięki takiemu rozwiązaniu.

Przynależność do stowarzyszenia CEDIA zobowiązuje.

CEDIA (Custom Electronic Design & Installation Association) jest międzynarodowym stowarzyszeniem firm, które specjalizują się w projektowaniu i instalowaniu systemów technologicznych dla domu. Certyfikatem i znakiem CEDIA mogą posługiwać się jedynie firmy pracujące w najwyższych standardach, charakteryzujące się profesjonalizmem i wysoką jakością usług.

member_logo

578
położonych kabli
107
Zrealizowanych projektów

To whom it may concern,
Please accept this letter as a buisness recommendation for Intelidom Group Sp. z o.o

I confirm that my company has dealt with Intelidom Group Sp. z o.o. and they have
provided my business with excellent support in the areas of engineering, electrical installations,
modern technologies, and automated technology. Their work has been a major factor in our success.
Intelidom Group Sp. z o.o. has demonstrated the highest standard of work in conjuction
with high moral values. The company is known for their integrity, excellent work, dependability, and fair prices.
I can confidently recommend Intelidom Group as a solid and reliable supplier, and experts
in their fields. I would recommend this company for any resurfacing project

Chiara Provasi - Architetto

Intelidom Group polecił nam sąsiad. Nie mieliśmy większego pojęcia czym są instalacje elektryczne i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze technologii, urządzeń czy nawet firmy wykonawczej. Podczas 2-godzinnej rozmowy konsultant uważnie wysłuchał co mamy do powiedzenia i co chcielibyśmy osiągnąć a następnie przedstawił kilka różnych wariantów. Przekonało nas indywidualne i kompleksowe podejście. Dzisiaj możemy powiedzieć, że pomoc Intelidom Group pozwoliła nam zaoszczędzić wielu nerwów i czasu.

Tomasz i Iza, Małżeństwo z Krakowa

I absolutely recommend Intelidom Group… It was such a pleasure for me to work with Your company - together we made a very nice work…

Fvavio Galliera - IP Cavalli

Firma Intelidom Group Sp. z o.o. wykonała w moim domu w Krakowie nowoczesną, rozbudowaną instalację elektryczną, teletechniczną oraz alarmową, składającą się na system Inteligentnego Domu. Już na etapie wykonywania dokumentacji projektowej, specjaliści wzięli pod uwagę nietypowe zagospodarowanie przestrzeni oraz moje preferencje, proponując mi takie rozwiązania, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszelkie prace zostały wykonane w terminowo, w sposób profesjonalny i estetyczny. Wszyscy pracownicy zyskali moje uznanie, gdyż na każdym kroku wykazywali wysoki poziom wiedzy, kultury osobistej i chęć współpracy z innymi ekipami technicznymi.
Moim zdaniem Intelidom Group Sp.z o.o., jest jedną z najlepszych firm wykonujących prace w moim domu. Z pełnym przekonaniem udzielam jej rekomendacji jako firmie solidnej, wiarygodnej oraz zaufanej.

Wiesław Włodarski

Firma Intelidom Group Sp. z o.o. wykonała w biurze naszej nowej siedziby w miejscowości Wanaty projekt systemu „Inteligentnego budynku”. Wszelkie prace zostały wykonane profesjonalnie, z należytą starannością i zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem prac. Dzięki zaproponowanym i zastosowanym rozwiązaniom i nowoczesnym technologiom wierzymy, że nasze biuro będzie dla naszych klientów oraz pracowników komfortowe, funkcjonalne, nowoczesne, a dla nas samych przede wszystkim oszczędne. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom zaangażowania, wiedzy i kultury osobistej wszystkich pracowników firmy. Bazując na pozytywnych doświadczeniach, polecamy Firmę Intelidom Group Sp.z o.o., jako solidnego i godnego zaufania partnera i wykonawcę.

WkrętMet

To whom it may concern, Intelidom Group have installed in my home audio, multiroom, smart home and intercom systems. Each device was individually adapted to my needs. Before project started, every detail has been thoroughly reviewed and discussed by experts from company mentioned above. Employees have a high knowledge and commitment to individual orders. Work was done on time and quality execution of the task exceeded my expectations.I would also like to pay attention to the high quality of customer service, whose opinion is put in the foreground. Putting the investment into the hands of Intelidom's professionals was a very good decision. Experience of the Group makes people worthy of trust. I sincerely recommend and wish you further success.

INDIGO INTERNATIONAL

Współpraca z firmą Intelidom Group opierała się na zaprojektowaniu i wdrożeniu systemu automatyki domowej. Rezydencja, w której wykonane zostały prace znajduję się w Warszawie i ma ponad 850m2 powierzchni. Projekt instalacji elektrycznej został wykonany zgodnie z ustalonymi wytycznymi, w terminie, a co najważniejsze bez jakichkolwiek zastrzeżeń. System inteligentnego domu uruchomiony przez specjalistów z Intelidom Group charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością i stabilnością. Zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta, system został w pełni dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, pracownicy firmy Intelidom Group wykazali się fachowym doradztwem i ogromną wiedzą branżową. Na uwagę zasługuje szczególnie ich precyzja i zaangażowanie w każdy szczegół wspólnego projektu. Z przyjemnością polecam firmę Intelidom Group jako godnego zaufania partnera.

Arch. Piotr Jankowski, Dom Studio

Showroom w Warszawie
.

„Atelier Grzybowska”

ul. Grzybowska 6/10 lok.3
00-131 Warszawa
tel. +48 (22) 101 02 07

biuro@intelidom.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek od 9:00 do 17:00

 „LuxArte Warszawa”
(salon meblowy Fendi Casa)

Budynek Metropolitan

Pl. Piłsudskiego 3
00-078 Warszawa
tel. +48 505 999 470

l.jankowski@intelidom.pl

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.