Skip to main content
 
 
 
 
 
 
1
1

Tutaj nie kończy się historia Twojego smart home

Jesteśmy oficjalnym integratorem rozwiązań smart home w inwestycji Bluszczańska III dewelopera SGI.
Podnieś standard swojej nieruchomości – oferujemy preferencyjne warunki zakupu dalszych rozwiązań dla mieszkańców osiedla.

Napisz do nas

Nowoczesne apartamenty klasy premium

Apartamenty przy Bluszczańskiej III, jako nieruchomości z segmentu premium,
zostały wyposażone w szereg inteligentnych rozwiązań gotowych do dalszej rozbudowy przez Intelidom Group.

Obecnie w Państwa salonie znajduje się panel dotykowy umożliwiający sterowaniem oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, rekuperacją, żaluzjami zewnętrznymi wraz z wbudowaną obsługą wideodomofonu.
Całość instalacji zgodna z międzynarodowym standardem KNX posiada opcję rozbudowy systemu o dodatkowe moduły i czujniki.

Funkcje KNX w standardzie deweloperskim

Możliwość kontrolowania temperatury oraz zarządzania klimatyzacją globalnie i osobno
w każdym pomieszczeniu – za pomocą panelu
lub lokalnie przez aplikację mobilną.

Pojedyncza lampa, grupa oświetlenia, pokój,
a może cały apartament? Steruj dowolnie.

Zarządzaj tymi oraz innymi funkcjonalnościami lokalnie za pomocą telefonu.

Funkcjonalności już zaprogramowanych przycisków, funkcji oraz scen
można zmienić w dowolnym momencie i dopasować do Twoich oczekiwań.
Wybierz i stwórz własną klimatyczną scenę w której rolety zostaną zamknięte, światła przygaszone – i już nic nie zakłóci Twojego spokoju.

Co jeszcze może zyskać Twój smart home
przy współpracy z Intelidom Group?

Steruj i reguluj natężeniem oświetlenia w całym apartamencie.
Zamknij, przymknij, dostosuj jasność.
Włącz/wyłącz wolnostojącą lampę lub całe oświetlenie.
Uzależnij temperaturę w pomieszczeniu od pogody, zaplanuj harmonogramy.
Zyskaj indywidualne scenariusze, np. scena kino, sen, wakacje.
Zapytaj o rozwiązania

Dowiedz się więcej
o poszczególnych funkcjonalnościach

Kompletny system bezpieczeństwa

Zabezpieczenie nieruchomości to priorytet. Rozbuduj system KNX o w pełni zintegrowaną instalację alarmową, monitoring wnętrza i części zewnętrznych, a także dodatkowe czujniki – ruchu, otwarcia okien, dymu lub zalania. Zdobądź stałą kontrolę 24/7 nad apartamentem i możliwość szybkiej reakcji na ewentualne zagrożenie.

Sterowanie przesłonami okiennymi

Wygoda, odpowiednie oświetlenie i zapewnione kwestie prywatności. Oferujemy możliwość sterowania roletami tekstylnymi i rzymskimi, żaluzjami wewnętrznymi, plisami na karniszach jedno i dwutorowych. Automatyzacja wpływa dodatkowo na oszczędność energii.

Ściemnianie opraw oświetleniowych

Nie tylko proste włączanie i wyłączanie oświetlenia. Zyskaj pełne spektrum kontroli, zbuduj nastrój poprzez sterowanie w trybie stopniowego ściemniania i rozjaśniania. Każdy obwód oświetleniowy może być przebudowany w zależności od wykorzystanej oprawy lub taśmy LED. Nasza oferta uwzględnia również projekt, dostawę i instalację opraw oświetleniowych szerokiej gamy producentów.

Czujniki

Automatyka poprawia jakość życia oraz komfort użytkowania poprzez stosowanie rozmaitych czujników. Najpopularniejszymi z nich są czujniki ruchu oraz obecności, dzięki czemu światło włącza i wyłącza się automatycznie. Dodatkowo czujniki mogą analizować parametry, takie jak aktualne natężenie oświetlenia czy nastawy czasowe.

Home audio&wideo

Zamień swój apartament w prawdziwą salę kinową dzięki zaawansowanym funkcjom audio i wideo – w ofercie znajdziesz między innymi wysuwane rzutniki, niezależne nagłośnienie strefowe oraz całą gamę głośników wbudowanych i wolnostojących.

Sieć komputerowa

Korzystaj z szybkiej, stabilnej i bezpiecznej sieci LAN i WiFi. Najlepsza rozrywka, doskonała komunikacja ze światem, efektywna nauka i praca zdalna. Wszystko dostępne na wyciągnięcie smartfona, tabletu lub laptopa.

Automatyzacje

Stwórz gotowe scenariusze działań, harmonogramy czasowe oraz dowolnie zaprogramowane warunki logiczne. To jedno z rozwiązań, które szczególnie wpływa na oszczędność wolnego czasu.

Pomiar zużycia

Przejmij pełną kontrolę nad wykorzystaniem energii elektrycznej w apartamencie.

Elektroniczny zamek do drzwi

Zrezygnuj z tradycyjnych kluczy wybierając innowacyjny, elektroniczny zamek do drzwi. Korzystaj z funkcji zwiększających komfort i bezpieczeństwo, m.in. otwieranie za pomocą smartfona, udzielanie dostępów gościom wraz z pełną kontrolą, zdalne zamykanie.

Zmiana kolorystyki i designu

Dopasuj sterujące panele ścienne do Twojego wnętrza.

Standard deweloperski w Bluszczańska III zakłada dwu i czterofunkcyjne przyciski ścienne GIRA One KNX w uniwersalnym wykończeniu białego matu. Zachęcamy do zmiany wariantu wykończenia, by osprzęt korespondował z unikalnym projektem wnętrza. W przypadku instalacji dodatkowych funkcjonalności istnieje możliwość wyboru innych przycisków działających w standardzie KNX – bardziej zaawansowanych, w innym kolorze, formie lub designie.

Zobacz produkty

Pobierz katalog i dowiedz się więcej

Pobierz katalog

Więcej informacji

Poznaj pełną ofertę apartamentów na osiedlu Bluszczańska III i dowiedz się więcej na temat zastosowanych standardów oraz opcjonalnych rozwiązań. Odwiedź stronę naszego Partnera – firmy SGI.

Zobacz więcej

Więcej informacji

Poznaj pełną ofertę apartamentów na osiedlu Bluszczańska III i dowiedz się więcej na temat zastosowanych standardów oraz opcjonalnych rozwiązań. Odwiedź stronę naszego Partnera – firmy SGI.

Zobacz więcej

Nasze ostatnie realizacje

Poznaj nasze inne realizacje

Nieruchomość w Jabłonnie

Nieruchomość w Jabłonnie

Dom w centrum miasta

Dom w centrum miasta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz lub wypełnij poniższy formularz.