Skip to main content

Osiedle Bluszczańska III

Nowoczesne apartamenty na Dolnym Mokotowie z systemem KNX od Intelidom.

Zapytaj o ofertę

Osiedle inne niż wszystkie

Prestiż, komfort, bezpieczeństwo, ekonomia i ekologia.

 • 15 minut od centrum, doskonała komunikacja
 • Bliskość parku krajobrazowego oraz dzikiej plaży przy Wiśle
 • Sala fitness, sauna fitness, bawialnia i plac zabaw dla dzieci
 • Ochrona i kontrola dostępu
 • Aluminiowe okna i żaluzje zewnętrzne w standardzie
 • Ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja i rekuperacja w każdym apartamencie
 • Zielona energia z instalacji fotowoltaicznej na dachu
 • Wysokiej klasy system Smart Home w przewodowej technologii KNX

KNX – światowej klasy standard

Teraz także standard deweloperski osiedla Bluszczańska III.

KNX to otwarty i zdecentralizowany światowy standard automatyki budynkowej. Jednymi z wielu przewag tego rozwiązania są: bardzo szeroki wybór elementów pod kątem funkcjonalności i designu, łatwość integracji z innymi systemami oraz możliwość rozbudowy.

Każdy z apartamentów osiedla Bluszczańska III posiada w standardzie zintegrowaną instalację oświetleniową, ogrzewania, klimatyzacji, rekuperacji oraz system wideo domofonowy. Wszystkie elementy obsługiwane są z poziomu jednego panelu dotykowego Gira G1. Przyszli inwestorzy mogą skorzystać także z odpowiednio przygotowanej infrastruktury i rozbudować system o dodatkowe funkcje oraz urządzenia poprawiające jakość, bezpieczeństwo i komfort ich życia.

Ulepsz swój apartament

Skorzystaj z szerokiej oferty rozbudowy systemu o dodatkowe funkcje i urządzenia.

Sterowanie oświetleniem

Postaw na nieszablonowe oświetlenie dopasowane do Twoich indywidualnych preferencji. Zaprojektuj wyjątkowe sceny tworzące niesamowity nastrój wnętrz. Ciesz się z pełnej automatyzacji dzięki gotowym scenariuszom oraz dodatkowym czujnikom i sensorom (np. ruchu, oświetlenia itp.). Korzystaj z funkcji grupowych, umożliwiających szybkie włączanie i wyłączanie oświetlenia we wszystkich pomieszczaniach.

Osprzęt elektryczny

Wybieraj spośród szerokiej gamy przycisków, czujników przyciskowych, gniazd zasilających oraz ramek ozdobnych. Postaw na wyjątkowy design, najwyższą jakość wykonania, funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. Dostępność wielu stylów i wersji kolorystycznych pozwoli Ci niezależnie dopasować każde pomieszczenie do własnej wizji.

Przesłony okienne

Zadbaj o swoją prywatność, wygodę i bezpieczeństwo. Skorzystaj z oferty doboru i montażu wewnętrznych i zewnętrznych przesłon okiennych takich jak: rolety, żaluzje, markizy, pergole i karnisze. Dzięki pełnej integracji z systemem KNX, możesz łatwo sterować zacienianiem wszystkich pomieszczeń, co wpływa nie tylko na Twój komfort i oszczędność energii, ale także doskonale dopełnia całokształt scen oświetleniowych.

System bezpieczeństwa

Potraktuj priorytetowo kwestię bezpieczeństwa Twojego, Twojej rodziny i Twojego dobytku. Rozbuduj system KNX o w pełni zintegrowaną instalację alarmową, monitoring wnętrza i części zewnętrznych, a także dodatkowe czujniki (np. dymu, czadu, zalania). Zyskaj stałą kontrolę 24/7, możliwość szybkiej reakcji na zagrożenie, oszczędność na ubezpieczeniu nieruchomości i szybsze rozwiązanie sporów w przypadku ewentualnych incydentów.

Sieć komputerowa

Korzystaj z szybkiej, stabilnej i bezpiecznej sieci LAN i WiFi. Najlepsza rozrywka, doskonała komunikacja ze światem, efektywna nauka i praca zdalna… Wszystko dostępne na wyciągnięcie smartfona, tabletu lub laptopa.

Multiroom

Zamień swój apartament w prawdziwą salę kinową, dzięki zaawansowanym funkcjom audio i wideo, niezależnym nagłośnieniu strefowym oraz szerokiej ofercie głośników wbudowanych i wolnostojących. Razem z zaprojektowanymi scenami oświetleniowymi i sterowaniem zacienieniem, system multiroom gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas wieczornego seansu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Pomiar zużycia

Przejmij pełną kontrolę nad wykorzystaniem energii, dzięki rozszerzonym funkcjom pomiaru zużycia. Sprawdź, które urządzenia i kiedy pobierają najwięcej prądu i zoptymalizuj koszty ich eksploatacji. Zaoszczędź na rachunkach i dbaj o ekologię. Wszystko to z poziomu jednego panelu lub aplikacji.

Automatyzacje

Oszczędzaj swój czas i uwagę dzięki gotowym scenariuszom działań, harmonogramom czasowym oraz innym zaprogramowanym warunkom logicznym. Pozwól, aby Twoje inteligentne mieszkanie myślało za Ciebie, analizowało i uczyło się Twoich zachowań i potrzeb a następnie odpowiednio na nie reagowało.

Dlaczego Intelidom Group?

Sprawdź, kim jesteśmy, co nas wyróżnia i dlaczego warto nam zaufać.

 • Kompleksowa realizacja nowoczesnych, zintegrowanych instalacji elektrycznych
 • Bezpłatna konsultacja z ekspertem, profesjonalne doradztwo
 • Indywidualne podejście do każdego klienta
 • Ponad 15 lat doświadczenia na rynku
 • Ponad 100 zrealizowanych projektów potwierdzonych referencjami najbardziej wymagających klientów
 • Konkurencyjne ceny w segmencie premium
 • Transparentność współpracy, brak ukrytych kosztów
 • Szybki czas realizacji, elastyczne godziny pracy, gwarancja dotrzymania terminów
 • Doskonały kontakt z jednym dedykowanym opiekunem
 • Pełna gwarancja i serwis posprzedażowy na całość prac

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie

Doradzimy w doborze rozwiązań i funkcjonalności odpowiadających na Twoje potrzeby i oczekiwania.
Jesteśmy w stałym kontakcie z architektami. Wszystkie urządzenia i elementy systemu dobieramy i montujemy w taki sposób, aby zapewnić pełną funkcjonalność i spójność z koncepcją wykończenia wnętrz.
Zintegrujemy i skonfigurujemy wszystkie wybrane przez Ciebie funkcje. Przeszkolimy Cię z obsługi systemu. Zapewnimy wsparcie techniczne w razie potrzeb.

Pobierz katalog i dowiedz się więcej

Pobierz katalog

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń, napisz lub wypełnij poniższy formularz.

  Więcej informacji

  Poznaj pełną ofertę apartamentów na osiedlu Bluszczańska III i dowiedz się więcej na temat zastosowanych standardów oraz opcjonalnych rozwiązań. Odwiedź stronę naszego Partnera – firmy SGI.

  Zobacz więcej

  Więcej informacji

  Poznaj pełną ofertę apartamentów na osiedlu Bluszczańska III i dowiedz się więcej na temat zastosowanych standardów oraz opcjonalnych rozwiązań. Odwiedź stronę naszego Partnera – firmy SGI.

  Zobacz więcej