Office Manager / Kierownik Salonu Pokazowego

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
  • Podstawowa znajomość programów księgowych
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywny j.angielski w mowie i piśmie
Zadania:

Do głównych zadań Office Managera należeć będzie koordynacja pracy zarówno Salonu Pokazowego firmy jak i organizacja pracy biura. Office Manager w naszej firmie realizuje zamówienia Klientów. Potrafi przeprowadzić rozmowę z kontrahentem, jest też wsparciem i nieocenioną pomocą dla pozostałych pracowników. Inne, powtarzające się obowiązki na tym stanowisku to współpraca z biurem księgowym, umawianie i koordynacja spotkań firmowych oraz pozostałe czynności biurowe.

Oferujemy:
  • Pracę od pon do pt w godz. 9 – 17
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

Zainteresowało Cię to ogłoszenie?

List motywacyjny i CV z klauzulą o ochronie danych osobowych wyślij na adres rekrutacja@intelidom.pl. W temacie wpisz nazwę stanowiska.